Zateplenie garáže

IZOLÁCIA GARÁŽOVÝCH DVERÍ POMOCOU STRIEKANEJ IZOLAČNEJ PENY HONTER

Zatiaľ čo neodizolovanými obvodovými stenami uniká z celého domu obrovské množstvo tepla, predstavte si, aký tepelný únik musia predstavovať neodizolované garážové vrata či dvere. Tvrdenie potvrdzujú i tepelné mapy zhotovené termokamerou, ktoré znázorňujú jasne červenú farbu unikajúceho tepla predovšetkým dverami a oknami.

Striekaná pena je tak vhodným riešením, ako ošetriť a vhodne previesť izoláciu garážových dverí, často opomíňanú čásť domu, ktorá môže ovlivniť mikroklímu v celom objekte.

PREČO ZVOLIŤ STRIEKANÚ PENOVÚ IZOLÁCIU

je zdravotne nezávadna a šetrná k životnému prostrediu
aplikácia je rýchla a jednoduchá
zamedzuje tvorbe plesní a posúva rosný bod mimo stavebnú konštrukciu
uzavretá štruktúra buniek poskytuje najlepšie izolačné parametre
stredne tvrdá pena spevňuje stavebnú konštrukciu až 300x

Striekaná penová izolácia HONTER je preto tou správnou voľbou pre izoláciu nielen garážových dverí, ale aj priečok, bojlera a nádrží, ktoré sú tiež v kontakte s vlhkým vonkajším prostredím. Aplikáciu možno prevádzať aj pri nízkych teplotách (až pri -6°C), nie ste teda omedzený ročným obdobím a môžete sa do izolácie garáže pustiť kedykoľvek.

POSTUP APLIKÁCIE IZOLAČNEJ PENY

Nástrek prevádza riadne preškolený a certifikovaný odborník, vďaka čomu budú vlastnosti peny využité na 100 %. K nástreku priamo na vonkajšie murivo a iné konštrukcie sa používa špeciálna technológia, aplikácia nevyžaduje parozábranu. Pena potom začne nadobúdať na objeme, až dokonale prilne k podkladovému materiálu a za niekoľko minút celkom vytvrdne, potom môžete začať nanášať ďalšie prvky.

Penová izolácia potom bude slúžiť po celú dobu živostnosti garáže. Striekanú izolačnú penu s uzavretou štruktúrou buniek ponúkame tak isto v šikovnej izolačnej sade FROTH PAK - zákazník má možnosť previesť aplikáciu peny svojpomocne a podľa vlastného uváženia. Izolačné sady sú dodávané v 12 a 40kg balení.